SI4692-A10-AMR
Mfr.Part #
SI4692-A10-AMR
Datasheet
SI4692-A10-AMR
Description
HIGH-PERFORMANCE DIGITAL RADIO B
Stock
597
Datasheets
SI4692-A10-AMR
Basic Instructions
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 47PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 3.8PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 1000PF 20% SMD